Zebra ZQ220 3"
Opis
Drukarka ZQ220 firmy Zebra zapewnia najwyższą jakość, mobilność, ekonomiczność i trwałość. Ta mała i poręczna drukarka mobilna drukuje etykiety i paragony szybko i dokładnie. Wymienną baterię można łatwo wymienić, dzięki czemu drukarka jest zawsze gotowa do pracy przez cały dzień.
Drukuje paragony i etykiety na różnych rodzajach nośników. Zastosowanie różnych szerokości nośników jest możliwe po włożeniu podkładki dystansowej (80 mm/3,14 cala, 70,2 mm/3 cale, 58 mm/2,28 cala, 50,8 mm/2 cale).
Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze, można ją łatwo przenosić ze sobą - wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Urządzenie ZQ220 można łatwo naładować w domu, w biurze, a nawet w samochodzie poprzez port USB. Przenośna drukarka jest łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnym przyciskom i wyświetlaczowi i może być obsługiwana jedną ręką.
Przenośna drukarka ZQ220 firmy Zebra jest wyposażona w Bluetooth do obsługi bezprzewodowej komunikacji danych. Obsługa łączności Bluetooth 4.1 Classic oraz niskoenergetycznej Low Energy (BLE) umożliwia najszybszą komunikację pomiędzy urządzeniem mobilnym pełniącym rolę hosta a drukarką z serii ZQ220, zapewniając niezawodnie szybki druk. ZQ220 jest odporna na deszcz, kurz, śnieg i kilka upadków na beton. Ze względu na trwałość drukarki, TCO jest zredukowane do minimum. Urządzenie obsługuje również etykiety samoprzylepne bez podkładu (wersja drukarki dostępna jest do wyboru w opcjonalnych wariantach produktu.
- W zestawie: kabel (USB), klips do paska, bateria, osobno należy zamówić: zasilacz,
- Dostępne akcesoria opcjonalne: Stacja ładująca 3 gniazda, klips do paska , miękkie etui , zapasowa bateria , ładowarka samochodowa USB
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość i rodzaj druku | 203dpi, druk termiczny |
| Rodzaje nośników | Nośniki termiczne, ciągły papier paragonowy, papier paragonowy z czarnym znacznikiem, etykiety z prze-rwą, możliwość obsługi etykiet bez podkładu |
| Szybkość drukowania | 60mm/s |
| Maksymalna szerokość wydruku | 80mm |
| Średnica rolki nośnika | Zewnętrzna: 12,7 mm/ Zewnętrzna: 50 mm/ |
| Grubość nośników | od 0,058 mm do 0,1575 mm |
| Szerokość nośników | 80 mm/ 76,2 mm/ 58 mm/ 50,8 mm/ |
| Interfejsy | USB, Bluetooth |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa 2550 mAh (7,4 V) do ponowne-go ładowania |
| Pamięć | SDRAM 16 MB, Flash 16 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | Język CPCL i ESC-POS |
| Norma szczelności | IP43 (IP54 w futerale) |
| Temperatura pracy i wilgotność otoczenia | od -10°C do 50°C, 5-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary i waga | 129,5 mm (dł.) × 114,5 mm (szer.) × 56,7 mm (wys.), 420g |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |