Zestaw startowy Zebra ZC100 do druku e-legitymacji szkolnych
Opis
Zadzwoń pod numer +48 533-899-100
Pomożemy w wyborze
Zestaw drukarkowy Zebra świetnie sprawdzi się do samodzielnego druku e-legitymacji szkolnych.
W oferowanym zestawie startowym znajdują się:
- Drukarka Zebra Z100 jednostronna
- Taśma kolorowa do zadruku na kartach (200 wydruków)
- Wybrany przez klienta rodzaj blankietu e-legitymacji szkolnych (w zależności od potrzeb) na karcie: Mifare, Unique, PVC (warianty dostępne w opcjach do produktu)
- opcjonalne hologramy (dostępne w opcjach do produktu)
Opis drukarki Zebra ZC100
ZC100 oferuje wysokiej jakości druk termosublimacyjny do personalizacji dowolnego identyfikatora lub karty lojalnościowej. Niewielkie rozmiary sprawiają, że drukarka może być używana nawet w niewielkiej przestrzeni roboczej. Dzięki podajnikowi i odbiornikowi na 100 kart, drukarka osiąga bardzo dobrą wydajność w druku masowym, oferując jednocześnie dodatkowe wejście na pojedyncze karty do szybkiego drukowania pojedynczych sztuk niemal na miejscu. Drukarka ma nowoczesny wygląd i bardzo dobrze prezentuje się w miejscach, do których klienci mają dostęp, takich jak recepcja.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drukować jednostronne karty identyfikacyjne, karty członkowskie czy karty wstępu na imprezy, drukowanie kart jest istotną częścią Twojej działalności. Zarówno elastyczność wdrożenia, jak i czas poświęcony na drukowanie i zarządzanie rozwiązaniami do drukowania kart mają wpływ na działalność firmy - od wizerunku marki i produktywności pracowników po ogólną wydajność operacyjną. Otrzymujesz przełomową łatwość obsługi, ultrasmukłą konstrukcję, która zmieści się wszędzie, oraz szereg dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają integrację, użytkowanie i zarządzanie ZC100.
| Model | Zc100 |
| Druk | jednostronny, kolorowy, monochromatyczny |
| Rodzaj druku | Termosublimacja, Termotransfer |
| Rozdzielczość druku [dpi] | 300 |
| Prędkość druku[mono][karty/h] | 700 |
| Prędkość druku [kolor][karty/h] | 150 |
| Grubość Karty [mil] | 10-40 |
| Wykonanie kart | PVC, kompozytowe PVC, PET |
| Dostępne Interfejsy | USB |
| Pojemność podajnika | 100 |
| Laminacja | brak |
| Wymiary[cm] | 258 x 157 x 383 mm |
| Waga[kg] | 3.9 |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia[%] | od 20% do 80% |
| Temperatura składowania | od -5°C do 70°C |
| Temperatura pracy | od 15°C do 35°C |
| Gwarancja producenta[mc] | 24 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.