Godex MX30 3"
Opis
Godex MX30 to wyjątkowo kompaktowa, przenośna drukarka termiczna, która może drukować etykiety z grafiką, tekstem czy kodami kreskowymi z szybkością 102 mm/s o maksymalnej szerokości 72 mm/2,8" z rozdzielczością 203 dpi z dowolnego miejsca. Dzięki solidnej obudowie, wewnętrzne komponenty MX30 są chronione przed wodą i brudem. Model MX30 został przetestowany przy upadku z wysokości 1,5 metra bez żadnych uszkodzeń. Urządzenie jest bardzo lekkie, waży tylko 660 gramów a jego wymiary to 114 x 79 x 171 mm. Akumulator litowo-jonowy ma wyjątkowo długi czas pracy i umożliwia wydruk ponad 300 etykiet. Model MX30 jest wyposażony w 128 MB pamięci Flash i 32 MB pamięci SDRAM, co zapewnia najwyższą elastyczność podczas drukowania etykiet. Godex MX30 w standardzie wyposażono w moduł komunikacyjny Bluetooth (opcjonalnie można dokupić moduł WiFI) oraz interfejsy RS232 i USB 2.0. Liczne opcje łączności ułatwiają integrację z istniejącymi sieciami, bezproblemowe połączenie z komputerem czy terminalami POS. Drukarka mobilna Godex MX30 współpracuje z systemem Android. Rozszerzona wersja produktu MX30i (dostępna do wyboru w opcjach do produktu), umożliwia też dodatkow obsługę za pomocą ekranu OLED oraz przycisków nawigacyjnych do obsługi menu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość i rodzaj druku | 203dpi, druk termiczny |
| Rodzaje nośników | Nośniki termiczne: Bezpośredni paragon termiczny, paragon anty-UV, etykiety z przerwą |
| Szybkość drukowania | 101.6mm/s |
| Maksymalna szerokość wydruku | 72mm |
| Średnica rolki nośnika | Maks. 2.35" (60mm) na rdzeniu 0.5" (12.5mm) |
| Grubość nośników | Min 0 .0508mm, Max 0 .165mm |
| Szerokość nośników | Max. 80mm, Min. 38.1mm |
| Interfejsy | RS232, USB, Bluetooth |
| Bateria | 2500mAH |
| Pamięć | 128MB Flash, 32MB RAM |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | EZPL/GZPL/GEPL /GDPL |
| Norma szczelności | IP42, IP54 z futerałem |
| Temperatura pracy i wilgotność otoczenia | -10°C - 50°, 10%-90% bez kondensacji |
| Wymiary i waga | 170.63 mm x 79mm x 114 mm, 660g |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |