Zebra ZQ320 OutDoor 3"
Opis
Trzycalowy model ZQ320 do zastosowań na zewnątrz budynków to niewielka, wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych drukarka mobilna. Oferuje elastyczne opcje drukowania paragonów i etykiet, które zwiększają wydajność i umożliwiają bardziej produktywne procesy robocze. Zintegrowany Bluetooth 4.0 zapewnia szybką i bezpieczną łączność bezprzewodową. Funkcja NFC umożliwia proste i szybkie połączenie z urządzeniami obsługującymi technologię NFC za pomocą funkcji tap-to-pair Ze względu na niewielką wagę urządzenie jest łatwe do przenoszenia, a smukła konstrukcja sprzyja wygodnemu użytkowaniu w wąskich przestrzeniach. To kompaktowe urządzenie mobilne można z łatwością obsługiwać jedną ręką.
Dzięki opatentowanej baterii PowerPrecision+ 2280mAh i inteligentnemu zarządzaniu energią nowa drukarka przenośna Zebra ZQ310 jest gotowa do długiej pracy. Jej technologia Power Smart Print zapewnia o 20 do 30 procent mniejsze zużycie energii. Gdy drukarka nie jest używana, automatycznie przełącza się w tryb uśpienia. Bateria jest wymienialna przez użytkownika. Dzięki zasilaczowi AC-to-USB wszechstronną drukarkę mobilną można naładować, po prostu podłączając ją do gniazdka.
Codzienna praca wymaga wytrzymałych urządzeń mobilnych. Drukarka mobilna Zebra ZQ320 jest uszczelniona przed pyłem i wodą, spełniając wymogi klasy ochrony IP54. Jest odporna na wstrząsy i wibracje zgodnie z normami MIL-STD-810G i wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 m.
Pakiet Print DNA firmy Zebra obejmuje narzędzia do zwiększania produktywności, zarządzania i rozwoju, które zwiększają użyteczność. Zdalne zarządzanie przez Bluetooth, monitorowanie drukarki i narzędzia do rozwiązywania problemów zapewniają bezproblemowe działanie.
- W zestawie: Kabel (USB), klips do paska, bateria
- Akcesoria opcjonalne: Pięciogniazdowa stacja ładująca, Trzygniazdowa ładowarka baterii, Jednogniazdowa stacja dokująca, Adapter gniazdo zapalniczki-USB, Dwugniazdowy zasilacz samochodowy do ładowania, Uchwyt samochodowy, Bateria litowo-jonowa PowerPrecision+ 2280 mAh do ponownego ładowania, Miękii futerał, Pasek na ramię, Klips do paska, Element dystansowy do nośników (umożliwiające obsługę papieru o szerokości 76,2 mm lub 50,8 mm)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość i rodzaj druku | 203dpi, druk termiczny |
| Rodzaje nośników | Druk termiczny: papier paragonowy |
| Szybkość drukowania | 100mm/s |
| Maksymalna szerokość wydruku | 72mm |
| Średnica rolki nośnika | Zewnętrzna 40mm |
| Grubość nośników | 0,06 mm do 0,16 mm |
| Szerokość nośników | 80 mm ± 0,75 mm; dostępne elementy dystansowe do obsługi szerokości 76 mm ± 0,75 mm |
| Interfejsy | USB, Bluetooth, NFC |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa 2280 mAh; 7,2 V; PowerPrecision+ |
| Pamięć | 128 MB RAM, 256 MB Flash (48 MB pamięci dostępnej dla użytkownika |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | ZPL, CPCL |
| Norma szczelności | IP54 |
| Temperatura pracy i wilgotność otoczenia | -15°C do 50°C, 10% do 90% bez kondensacji |
| Wymiary i waga | 130 mm × 117,7 mm × 49,5 mm , 430g |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |