Godex RT200
Opis
RT200 jest termotransferową biurkową drukarką firmy GoDEX. Urządzenie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagany jest bezproblemowy wydruk etykiet przy jednoczesnej dostępności ograniczonej przestrzeni roboczej. Zadruk etykiet w rozdzielczości 203 dpi, odbywa się zdecydowanie szybciej niż w typowych drukarkach biurkowych i wynosi do 127mm na sekundę- przy zachowaniu maksymalnej długości druku do 1727mm i szerokości 54mm.
RT200 posiada innowacyjną konstrukcję "clam-shell", która pozwala na bardzo szybką wymianę rolek, dzięki ułatwieniu dostępu do nich oraz wyeliminowaniu konieczności używania trzpienia czy uchwytów, które go przytrzymywały. Dodatkowo rozwiązanie to ułatwia obsługę w sytuacji gdy często zmieniamy rozmiar etykiet. Zastosowanie przycisku "C" automatycznie kalibruje drukarkę, co przy jednoczesnym zastosowaniu sensora ułatwia zadruk małych oraz problematycznych etykiet.
Oferowane w standardzie interfejsy to USB, RS-232, LPT oraz Ethernet. Urządzenie wyposażone w 16MB pamięci RAM oraz 8MB FLASH, wykorzystuje języki programowania EZPL, GEPL, GZPL, co sprawia, że jest łatwe w instalacji, użytkowaniu.
Do drukarki można opcjonalnie dołączyć obcinak, dyspenser etykiet oraz zewnętrzny nawijak etykiet.
Dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek.
Drukarki Godex wyposażono w emulator języka programowania Eltron/Zebra EPL (GEPL) oraz emulator języka programowania Zebra ZPLI/ZPLII (GZPL), co powoduje że mogą pracować w środowisku właściwym dla drukarek ZEBRA. W takim przypadku podczas zamiany drukarek, nie jest konieczne wprowadzanie zmian po stronie oprogramowania
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 127 |
| Maks. długość druku [mm] | 1727 |
| Szerokość druku [mm] | 54 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 15 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 110 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 58 |
| Dostępne interfejsy | USB, RS-232, Ethernet (LAN) |
| Procesor | 32 Bit RISC CPU |
| Pamieć RAM | 16 MB |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, PDF |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Zasilanie | Auto Switching 100-240VAC, 50-60Hz |
| Temperatura składowania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 30% do 85% |
| Wymiary [mm] | 245x175x136 |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |