Godex RT200i
Opis
Kompaktowa drukarka biurkowa RT200i firmy Godex umożliwi druk zarówno termiczny jak i termotransferowy o maksymalnej szerokości 54mm. Posiada konstrukcję "clam-shell", która ułatwia dostęp do rolek. Pozbyto się w tym modelu z konstrukcji trzpienia oraz uchwytów. Przyśpiesza to czas wymiany rolek. Stworzono przycisk "C" automatycznie kalibrujący drukarkę, co przy zastosowaniu sensora umożliwia zadruk małych i kłopotliwych etykiet.
Kolorowy wyświetlacz TFT LCD i funkcjonalny panel operacyjny umożliwia nam łatwą i prostą obsługę. Po podłączeniu klawiatury USB drukarka może pracować w trybie wolnostojącym bez konieczności komunikacji z komputerem , wtedy jest obsługiwana za pomocą klawiatury PC.. Zastosowane języki programowania GEPL, GZPL oraz EZPL są kompatybilne z popularnymi na rynku systemami.
Drukarkę można wyposażyć w obcinak, dyspenser etykiet, zewnętrzny nawijak etykiet oraz moduł Bluetooth.
Dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek.
Drukarki Godex wyposażono w emulator języka programowania Eltron/Zebra EPL (GEPL) oraz emulator języka programowania Zebra ZPLI/ZPLII (GZPL), co powoduje że mogą pracować w środowisku właściwym dla drukarek ZEBRA. W takim przypadku podczas zamiany drukarek, nie jest konieczne wprowadzanie zmian po stronie oprogramowania
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy, termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 177 |
| Maks. długość druku [mm] | 1727 |
| Szerokość druku [mm] | 54 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 15 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 110 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | - |
| Dostępne interfejsy | USB, RS-232, Ethernet (LAN) |
| Procesor | RISC 32 bit |
| Pamieć RAM | 016 MB |
| Pamięć Flash | 008 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D, PDF |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Zasilanie | Auto Switching 100-240VAC, 50-60Hz |
| Temperatura składowania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 30% do 85% |
| Wymiary [mm] | 245 x 175 x 136 |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |