Godex RT700i+
Opis
Godex RT700i+ to drukarka biurkowa termotransferowa z możliwością pracy w trybie termicznym. Łatwa w obsłudze i trwała w działaniu, produkuje etykiety z prędkością 177mm/s. o maksymalnej szerokości druku 108mm. Przycisk "C" służy do automatycznej kalibracji- upraszcza obsługę drukarki przy częstych zmianach rozmiaru etykiet. „Twin-Sensor” to podwójny czujnik odstępu. Umożliwia druk na etykietach ułożonych w 2 lub więcej rzędach oraz korzystanie z dużej grupy etykiet o szerokości od 20 do 118mm. RT700i posiada konstrukcję "clam-shell", która zezwala na bardzo szybką wymianę rolek. Ułatwiony dostęp oraz eliminacja używania trzpienia i uchwytów. Istnieje możliwość doposażenia drukarki w obcinak, dyspenser etykiet oraz zewnętrzny nawijak etykiet.
Dołączone do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwala na tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką oraz różnymi krojami czcionek.
Drukarki Godex wyposażono w emulator języka programowania Eltron/Zebra EPL (GEPL) oraz emulator języka programowania Zebra ZPLI/ZPLII (GZPL), co powoduje że mogą pracować w środowisku właściwym dla drukarek ZEBRA. W takim przypadku podczas zamiany drukarek, nie jest konieczne wprowadzanie zmian po stronie oprogramowania.
Drukarka jest idealna do pracy w terenie, ponieważ może pracować w trybie wolnostojącym bez konieczności komunikacji z komputerem.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Godex
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rozdzielczość druku [dpi] | 203 |
| Rodzaj druku | termotransferowy ,termiczny |
| Maks. prędkość druku [mm/sek] | 177 |
| Maks. długość druku [mm] | 1727 |
| Szerokość druku [mm] | 108 |
| Min. szerokość etykiet [mm] | 20 |
| Maksymalna długość taśmy barwiącej [m] | 300 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm] | 110 |
| Dostępne interfejsy | 3xUSB Host, USB, RS232, Ethernet |
| Procesor | RISC 32 bit |
| Pamieć RAM | 16 MB |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Obsługiwane kody kreskowe | 1D, 2D |
| Języki programowania | EZPL, GEPL, GZPL |
| Zasilanie | Auto Switching 100-240V AC, 50-60Hz |
| Temperatura składowania | od -20°C do 50°C |
| Temperatura pracy | od 5°C do 40°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | od 30% do 85% |
| Wymiary [mm] | 280x186x210 |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |