Kolektor danych Cipherlab CPT 9700 ze skanerem 1D Windows CE- Ostatnia sztuka-
Opis
Kolektor danych CipherLab 9700, stworzony z myślą o wymagających zastosowaniach w magazynach, centrach dystrybucyjnych oraz przemyśle wytwórczym, charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością oraz odpornością na trudne warunki pracy w środowisku czterech ścian.
CipherLab 9700 łączy w sobie funkcjonalność z ponadprzeciętną wytrzymałością. Ten współpracujący ze wszystkimi znanymi systemami WMS inwentaryzator został stworzony specjalnie dla wymagających przestrzeni - magazynów, centrów dystrybucyjnych oraz hal produkcyjnych. Cała gama dodatkowych narzędzi dostępnych dla 9700, jest ukłonem w ich stronę. CipherLab 9700 posiada 3 opcje klawiatury, tak aby w największym stopniu dopasować się do potrzeb użytkownika. Terminale charakteryzują się wszechstronnością i funkcjonalnością przy jednoczesnym zachowaniu odporności urządzeń przemysłowych. Dzięki pełnej ochronie zgodnej z normą IP 65, CipherLab 9700 sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach. Technologie odczytu zastosowane w inwentaryzatorze CipherLab 9700 pozwalają użytkownikowi radzić sobie z kodami kreskowymi umieszczonymi w trudno dostępnych miejscach poprawiając ergonomie pracy z urządzeniem. 9700 został wyposażony w system Windows CE 6 oraz procesor 1Ghz gwarantujący szybką i płynna prace wszystkich aplikacji. Dodatkowym atutem sprzętu jest jego modułowa budowa. Pozwala na szybkie dokonanie ewentualnych napraw ograniczając opóźnienia spowodowane uszkodzeniem sprzętu. Praktycznym rozwiązaniem, zastosowanym w 9700, jest szereg wizualnych, dźwiękowych i dotykowych informacji zwrotnych. Wyraźna sygnalizacja przebiegu procesu skanowania znacząco ułatwia pracę z urządzeniem w ciemnych i hałaśliwych pomieszczeniach.
Zastosowanie w przemyśle:
- Magazynowanie
- Produkcja
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Cipherlab
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, |
| Technologia odczytu | 1D, laserowy |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D |
| Ilość pamięci RAM | 512MB |
| Ilość pamięci FLASH | 4GB |
| Kamera | Nie |
| Procesor | OMAP DM3730 1GHz |
| System operacyjny | Windows CE 6.0 |
| Klawiatura | TAK, alfanumeryczna 30 klawiszy |
| Typ, rozdzielczość matrycy | QVGA TFT z podświetleniem LED, 320 x 240 Pixels |
| Przekątna matrycy [cale] | 3,5 |
| Panel dotykowy | tak |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 5400mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | tak |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | od -20°C do 50°C |
| Temperatura składowania | od -30°C do 50°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | - |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |