Tablet przemysłowy Getac ZX70
Opis
Tablet przemysłowy Getac ZX70 jest zasilany przez system operacyjny Android i został zweryfikowany przez Google jako urządzenie Android Enterprise Recommended Rugged Device. Zaawansowana technologia i wytrzymałe urządzenia firmy Getac - w połączeniu z weryfikacją Android Enterprise Recommended - sprawiają, że skalowanie i obsługa floty mobilnej jest jeszcze łatwiejsza. Znormalizowane funkcje pozwalają zarządzać urządzeniami w sposób płynny i spójny za każdym razem. Ponadto, znajomy interfejs sprawia, że tablet jest łatwy w użyciu, zapewniając jednocześnie dostęp do milionów istniejących aplikacji w sklepie Google Play. Wykonaj zadanie prawidłowo za pierwszym razem dzięki firmie Getac i możliwościom systemu Android w Twojej dłoni.
ZX70 wyposażono w 7-calowy wyświetlacz IPS, czytelny w świetle słonecznym. Wyświetlacz o jasności 580 nitów zwiększa czytelność w najtrudniejszych warunkach pracy. Bez wysiłku reaguje na każdy dotyk,rewolucyjna technologia LumiBond 2.0 łączy szkło wyświetlacza z panelem dotykowym i LCD, tworząc pojedynczy panel, który jest bardziej wytrzymały i czytelny, a także oferuje lepszy kontrast i bardziej wyraziste kolory niż inne wytrzymałe wyświetlacze. Posiada dwa zaawansowane tryby dotykowe, tryb dotykowy, rękawiczkowy lub piórkowy, a dołączony rysik z twardą końcówką umożliwia rejestrowanie podpisów i robienie bardziej precyzyjnych notatek na rysunkach, mapach lub formularzach.
ZX70 zapewnia wiodący w swojej klasie czas pracy na baterii dla operacji terenowych o krytycznym znaczeniu. Główna bateria o dużej pojemności dostarcza energii, która pozwala na swobodne poruszanie się w terenie i z dala od gniazdek elektrycznych.
Wbudowane kamery sprawiają, że zbieranie danych, wideokonferencje, szkolenia i diagnostyka w terenie są wygodne i łatwe.
Najważniejsze cechy:
- Ekran 7" Lumibond 2.0 (Sunlight Readable)
- Przemysłowe wykonanie - odporność na upadki z 1,5m, szczelność IP67
- Kompaktowe wymiary i tylko 780g
- System Android
- Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth, Wi-Fi , GPS, 4G
- Pamięć RAM: 2 GB, Flash: 32 GB,
- Gwarancja 36 miesięcy (obejmuje także uszkodzenia mechaniczne)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Getac
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 7.1 |
| Procesor | Intel Atom® Atom™ x5-Z8350 1.44GHz, burst up to 1.92 GHz -2MB Cache |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi , GPS, 4G |
| Komunikacja przewodowa | USB, Micro USB, Złącze dokujące (Pogo lub JAE) DC in Jack x 1 MicroSD x 1 |
| Ilość pamięci | 2GB RAM, 32GB Flash |
| Wyświetlacz | 7 calowy, IPS TFT LCD HD (1280 x 720) |
| Kamera | 2MP / 8MP |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP67 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.5m |
| Bateria | 8400mAh |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 0-95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | -21°C do 60°C |
| Rozmiar i waga | 218 x 142 x 27 mm, 780g |
| W zestawie | Tablet z baterią |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |