Tablet przemysłowy Zebra ET40
Opis
Tablety przemysłowe Zebra ET40 są lekkie i eleganckie, a jednocześnie biznesowo wytrzymałe stworzone do pracy zarówno w handlu detalicznym jak i na magazynie, odporne na upadki z wysokości do 1,2 m na beton zgodnie z wojskową normą MIL-STD-810H i posiadają stopień uszczelnienia IP65, co sprawia że są pyłoszczelne i wodoodporne. W zakresie łączności, urządzenie oferuje możliwości użytkownika i jest wspierane przez stabilne połączenia bezprzewodowe, w tym najnowsze Wi-Fi 6. Tablet w oferowanej wersji dostępny jest w rozmiarach wyświetlacza 8 .
W wielu procesach biznesowych, w których wydajność zależy od przechwytywania kodów kreskowych, tablety ET40 są wyposażone w zintegrowany skaner kodów kreskowych klasy korporacyjnej, który może przechwytywać dowolne kody kreskowe w praktycznie każdym stanie, niezależnie od tego, czy są uszkodzone, zabrudzone czy źle wydrukowane. Jeśli zachodzi potrzeba zrobienia zdjęcia do celów dowodowych, naprawy lub dostawy, to tylna kamera o rozdzielczości 13 MP doskonale sobie z tym poradzi. Ponadto, aby zmaksymalizować produktywność, seria ET4x Zebry jest wyposażona w standardową baterię PowerPrecision, która oferuje trzy kluczowe korzyści: wystarczającą moc do najdłuższej zmiany, wyjmowaną baterię, aby użytkownicy mogli wymieniać baterie bez dodatkowych narzędzi, oraz inteligencję danych, która pomaga administratorom IT wykryć i wyrzucić baterie, które nie są w stanie utrzymać pełnego naładowania.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 11 |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, |
| Komunikacja przewodowa | USB c |
| Ilość pamięci | RAM: 4 GB, Flash: 64 GB, |
| Wyświetlacz | 20.3 cm (8'') |
| Kamera | Camera (13MP), front camera (5MP) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bateria | 6150 mAh |
| W zestawie | terminal, bateria |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |