Tablet przemysłowy Zebra ET80
Opis
Tablety 2-w-1 Zebra ET80 zostały zaprojektowane specjalnie dla sektora publicznego i są wykorzystywane przede wszystkim w produkcji, administracji państwowej i samorządowej lub zakładach użyteczności publicznej. Ich odłączane klawiatury i 12-calowy wyświetlacz QHD o rozdzielczości 800 nitów, 10-punktowy dotyk i odporne na zarysowania szkło Corning Gorilla Glass sprawiają, że są łatwe (i szybkie) w użyciu, nawet w świetle słonecznym, i imponują pierwszorzędną wydajnością w każdej sytuacji i otoczeniu.
Tablety są znacznie bardziej elastyczne niż laptop: są o ponad 35% cieńsze i o 20% lżejsze niż podstawowi konkurenci 2 w 1 o tej samej wielkości ekranu. W ciągu kilku sekund przekształcają się w laptopa lub pełną stacjonarną lub mobilną stację roboczą poprzez proste podłączenie i odłączenie wytrzymałej klawiatury. Spełniają wymagania e-Mark i dlatego nadają się do użytku w pojazdach.
Dalsze wyposażenie ET80 obejmuje wydajny procesor Intel Core i5 a także RAM: 8 GB, SSD: 256 GB. Wymienna bateria litowo-jonowa o pojemności 5180 mAh z technologią PowerPrecision+ zapewnia długi czas pracy. Opcjonalnie dostępna jest bateria hot-swap o pojemności 3400 mAh i czasie pracy do 11 godzin. Ponadto tablety oferują 5-megapikselową przednią kamerę Windows Hello oraz tylną 13-megapikselową kolorową kamerę z autofokusem i sterowaną przez użytkownika lampą błyskową LED.
Duży wybór interfejsów zapewnia płynny transfer danych i wysoką łączność. Składają się na to USB (type A), USB-C, Bluetooth, Wi-Fi (Wi-Fi 6), NFC. Tablety wyposażone są w dwa głośniki i cztery mikrofony z funkcją redukcji szumów. Czy to podczas rozmowy push-to-talk czy wideorozmowy, dyktowania notatek czy korzystania z komend głosowych - każde słowo zostanie zrozumiane. Podczas projektowania tabletów ET80 2-in-1 Zebra postawiła na bezwentylatorową konstrukcję o wysokiej wytrzymałości. Są one w pełni zabezpieczone przed pyłem i strumieniami wody zgodnie z normami IP65 oraz odporne na uderzenia zgodnie z normami MIL-STD-810H i MIL-STD 461G z wysokości do 1,2 m lub 1,5 m z opcjonalną osłoną. Dzięki certyfikacji Class 1 Division 2 tablety ET80 mogą być również bezpiecznie używane w pobliżu łatwopalnych materiałów niebezpiecznych.
.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| System operacyjny | WIN10 PRO |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (Wi-Fi 6), NFC, |
| Komunikacja przewodowa | USB (type A), USB-C, |
| Ilość pamięci | RAM: 8 GB, SSD: 256 GB |
| Wyświetlacz | 12 cali, 2160x1440 pixels |
| Kamera | Cam (13MP), front camera (5MP) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Norma szczelności | IP65 |
| Odporność na upadki z wysokości | 1.5m |
| Bateria | 5180 mAh |
| W zestawie | tablet, bateria |
| Gwarancja producenta [msc] | 36 |