Terminal danych Zebra MC2200 ze skanerem 2D 3/32GB Zestaw
Opis
Główne cechy produktu:
- DOK w zestawie
- nowoczesny, przystępny cenowo terminal mobilny dla Twojej firmy
- system operacyjny Android
- wbudowany skaner kodów kreskowych 1D i 2D
- komunikacja bezprzewodowo Bluetooth 5.0, Wi-Fi, NFC
- 4 calowy ekran (800 × 480) z podświetleniem LED, chroniony szkłem Corning Gorilla
- możliwość zamontowania uchwytu pistoletowego
- 3GB RAM/32GB Flash
- bateria 3500mAh
- połączenie dotykowej klawiatury ekranowej oraz numerycznej (34 klawisze)
- dostęp do aplikacji google oraz możliwość rozszerzenia o wybrane aplikacje Mobility DNA
- norma odporności IP65 zapewniająca wodoszczelność, odporność na dezynfekcje, ścieranie oraz wielokrotne upadki z wysokości 1,5m
Kolektory danych Zebra MC2200 z systemem Android nadają się do codziennego użytku w małych i średnich firmach w handlu detalicznym, magazynach, produkcji, transporcie i logistyce, a także w usługach terenowych (MC2700) ze względu na ich wszechstronne wyposażenie, ergonomiczną konstrukcję i prostą obsługę. Wyposażono je m.in. w 4-calowy pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy WVGA ze szkłem Corning Gorilla Glass. Ponadto są odporne na uderzenia z wysokości 1,5 m o beton, posiadają certyfikaty MIL-STD-810G i IP65 oraz obudowę odporną na działanie środków dezynfekujących, co umożliwia ich regularne czyszczenie przy użyciu powszechnie dostępnych środków dezynfekujących, takich jak wybielacz, nadtlenek wodoru czy alkohol.
Zebra wyposażyła MC2200 w klawiaturę numeryczną z 34 klawiszami. Dołożono wszelkich starań, aby rozmiar, kształt i położenie klawiszy były łatwe w użyciu, nawet w rękawiczkach. Dzięki kontrastowemu kolorowi są one równie dobrze widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Co więcej, dwa dodatkowe drążki na palce umożliwiają wygodną obsługę komputerów mobilnych jedną ręką, a mimo to trzyma się je pewnie.
Najwyższą wydajność MC2200/MC2700 zapewnia ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660 1,8 GHz, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flas). Inne funkcje to wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych z wygodnym potrójnym sprzężeniem zwrotnym oraz wymienna, wydajna bateria litowo-jonowa o pojemności 3500 mAh . Oferowany model posiada szybkie interfejsy USB 2.0, Bluetooth Low Energy (BLE), Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ac/r/v4 i NFC. Ponadto komputery mobilne są obsługiwane przez narzędzia Zebra "Mobility DNA
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia odczytu | SE4100 1D/2D o standardowym zasięgu |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | procesor Qualcomm Snapdragon™ 660 1,8 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Klawiatura | 34-klawiszowa numeryczna z klawiszami funkcyjnymi, obsługa klawiatury ekranowej |
| Typ, rozdzielczość matrycy | WVGA (800 × 480), podświetlenie LED, kolorowy wyświetlacz |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 3500mAh |
| W zestawie | terminal, stacja dokującą, hand-strap |
| Uchwyt do terminala | NIE (możliwość dodania w opcjach) |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Temperatura składowania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 200,5 mm (dł.) × 70 mm (szer.) × 38,5 mm (gł.) |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |