Terminal danych Datalogic Memor K ze skanerem 2D i kamerą 8mpix
Opis
Memor K to kieszonkowy terminal danych, niezbędny zarówno przy wspomaganiu sprzedaży w sklepie, jak i przyjmowaniu towaru w magazynie. Memor K jest najnowszym członkiem bestsellerowej rodziny urządzeń PDA Memor. Ma dogodną cenę i jest wyposażony w fizyczną klawiaturę, dzięki czemu można go używać w każdym środowisku i do każdego zastosowania.
Ośmiordzeniowy procesor 2 GHz i 3 GB pamięci zapewniają moc obliczeniową umożliwiającą płynne uruchamianie wymagających aplikacji i wielozadaniowość bez wysiłku. Urządzenie jest wyposażone w standardowy system operacyjny Android™ 9, zapewniający wiodącą w swojej klasie wygodę użytkowania. Wbudowane gniazdo kart pamięci micro SD, umożliwia zapisanie do 64 GB dodatkowej pamięci. Akumulator o pojemności 3800 mAh sprosta wymaganiom ciągłej pracy przez cały czas trwania zmiany, a na początku kolejnej zmiany wystarczy go wymienić.
Fizyczna klawiatura pomaga zwiększyć produktywność, zwłaszcza że jest podświetlana i pozwala na bardzo szybkie wprowadzanie danych. Możliwe jest każde zastosowanie związane z przechwytywaniem danych. W handlu detalicznym może to być inwentaryzacja, sprawdzanie cen, sprzedaż wspomagana i mobilny punkt sprzedaży. W transporcie i logistyce mogą być wykorzystywane do śledzenia zapasów, jak również do kompletowania/pakowania oraz wysyłki/odbioru. W produkcji - do kontroli produkcji i jakości, a także do śledzenia drogi produktów. Wreszcie, w służbie zdrowia może być używany do opieki przy łóżku chorego oraz w aptece i laboratoriach. Duży, 4-calowy ekran ułatwia przeglądanie i uruchamianie aplikacji. Połączenie 2 konfigurowalnych przez użytkownika przycisków bocznych, wyważona ergonomia i wytrzymała ochrona IP54 z odpornością na upadek z wysokości 1,2 m sprawiają, że jest to idealne urządzenie do obsługi jedną ręką.
Memor K posiada SoftSpot, opatentowany przez Datalogic, definiowalny przez użytkownika który może być umieszczony w najbardziej wygodnym miejscu na dużym wyświetlaczu dotykowym. Zapewnia on łatwą metodę uruchamiania dowolnej aplikacji, jak również imager 2D lub tylną kamerę 8 MP. Kamera jest szczególnie przydatna, aby pomóc pracownikom w przechwytywaniu obrazów w celu udowodnienia napraw, uszkodzeń i stanu produktów. Nie ma potrzeby przesyłania danych kablem Ethernet, ponieważ Memor K ma wbudowaną szybką sieć Wi-Fi 802.11ac. Ładowanie jest łatwe do osiągnięcia poprzez port ładowania USB-C, który może być używany jako samodzielny lub jako część podstawki dokującej. Korzyści wynikające z zastosowania wszystkich tych technologii sprawiają, że Memor K jest wiodącym graczem na zatłoczonym rynku PDA.
- Ultra-Ergonomiczny, kompaktowy i wytrzymały
- 4-calowy pojemnościowy wyświetlacz wielodotykowy z hartowanym szkłem Dragontrail™
Android 9 - 2 GHz, Quad/Octa CPU z 3 GB RAM / 32 GB Flash
- Podświetlana, 24-klawiszowa gumowa klawiatura, plus dwa klawisze skanowania bocznego i dwa programowalne klawisze boczne
- Wymienna bateria Li-Ion o pojemności 3,800 mAh
- Odporność na upadki z wysokości do 1.2 m na beton (1.5 m z gumową osłoną) i stopień ochrony IP54
- Wydajne Wi-Fi, w tym najnowszy standard 802. 11ac
- Bluetooth® v5 oraz BLE
- NFC do komunikacji zbliżeniowej
- Tylna kamera z autofokusem, 8 MP z lampą błyskową LED
- Zaawansowany ultra cienki imager 2D VGA z opatentowaną przez Datalogic technologią 'Green Spot' do wizualnej informacji zwrotnej
- Technologia SoftSpot™ do innowacyjnego wyzwalania poprzez wyświetlacz dotykowy
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Datalogic
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, Wi-Fi, NFC |
| Technologia odczytu | area imager 2D |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 8mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz |
| System operacyjny | Android 9 |
| Klawiatura | numeryczna 24 klawisze |
| Typ, rozdzielczość matrycy | WVGA 800x480 pix |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | 3800mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE |
| Norma szczelności | IP54 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1,2 |
| Temperatura pracy | -20 - 50 ºC |
| Temperatura składowania | -30°C - +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 16.0 x 7.1 x 1.7 cm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |