Terminal danych Datalogic Skorpio X5 z uchwytem pistoletowym
Opis
Datalogic Scorpio X5 to kolejna generacja terminali danych z klawiaturą. Podobnie jak jego poprzednicy, łączy on w sobie ergonomiczną i wytrzymałą obudowę na zewnątrz z potężnym sprzętem wewnątrz. To czyni go idealnym partnerem do różnych zadań w trudnych warunkach pracy w transporcie i logistyce, produkcji i przemyśle.
Jako system operacyjny Skorpio X5 wykorzystuje Android od wersji 10. Posiada on wszechstronne funkcje i prosty interfejs użytkownika, z którego korzysta się intuicyjnie. Zaletą jest to, że czas szkolenia nowych pracowników jest zauważalnie krótszy, a tym samym zwiększa się wydajność pracy.
Datalogic przy projektowaniu swoich urządzeń kładzie duży nacisk na pełną gamę wyposażenia. Dlatego też Skorpio X5 wykorzystuje najnowsze technologie i niezwykle wydajny sprzęt. Jego wyjątkowo duży wyświetlacz o przekątnej 4,3" z Wide Video Graphics Adapter (WVGA) zapewnia wysoką czytelność w aplikacjach pełnych funkcji i różnych warunkach oświetleniowych. Można go łatwo odczytać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz przez cały czas.
Kolektor danych jest obsługiwany za pomocą klawiatury umieszczonej pod wyświetlaczem. W oferowanym modelu dostępna jest klawiatura alfanumeryczna z 47 klawiszami. Ponadto Skorpio X5 oferuje opcje klawiszy skanowania: dwa z boku, jeden na środku, jeden w spuście (wersja z uchwytem pistoletowym).
Aby zapewnić więcej mocy podczas pracy, zasilanie zapewnia rozszerzona bateria o pojemności 6150 mAh. Urządzenie posiada technologię hot-swap i wykorzystuje inteligentne zarządzanie bateriami firmy Datalogic. Dzięki temu terminal danych jest gotowy do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez przerwy. Dostępne są również dwie opcje urządzeń do ładowania: w pełni bezdotykowe urządzenie z zaawansowanym 15-watowym ładowaniem bezprzewodowym lub złącze pogo pin, które zapewnia dodatkowe połączenie Ethernet wewnątrz podstawki Skorpio X5.
Skorpio X5 wyposażono również w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600 o taktowaniu 2,2 GHz. Zapewnia to wysokiej klasy moc obliczeniową, która spełnia wysokie wymagania różnych środowisk pracy. Duża pamięć urządzenia to aż 3 GB RAM i 32 GB Flash. Urządzenie posiada wbudowany silnik skanujący kody 1D i 2D o średnim zasięgu (medium range), wypoażony w opatentowany przez Datalogic system "Green Spot".
WLAN 802.11ac i 802.11r/mc z interfejsem MIMO zapewniają niezawodne połączenie i wysoką przepustowość. Znacznie skracają czasy przestojów, a tym samym oszczędzają dużo czasu. Kolejnymi interfejsami są Bluetooth 5.0 i Near Field Communication (NFC).
Jako w pełni wytrzymały terminal danych do zastosowań przemysłowych Skorpio X5 jest w stanie wytrzymać szeroki zakres czynników zewnętrznych, znacznie zmniejszając koszty napraw i konserwacji. Obejmuje to wielokrotną odporność na upadki z wysokości do 1,8 m. Odporność na upadek można dodatkowo zwiększyć za pomocą opcjonalnej osłony ochronnej.
Ponadto, solidna obudowa Skorpio X5 została sklasyfikowana w certyfikacie IP65. Dzięki temu do wnętrza urządzenia nie dostaje się kurz, a nawet strumienie wody z dyszy po prostu odbijają się od powierzchni. Szyba wyświetlacza i okno skanowania są również bardzo wytrzymałe: Datalogic wyposażył je w odporne na zarysowania i stłuczenia szkło Corning Gorilla Glass.
Skorpio X5 jest częścią programu "Android Enterprise Recommended" dla solidnych komputerów przenośnych i oferuje możliwość zakupu oprogramowania "Datalogic Shield" w ramach umowy serwisowej. Dodatkowo Skorpio X5 otrzymuje regularne aktualizacje bezpieczeństwa, więcej firmware, co najmniej dwie pełne aktualizacje systemu i rok wsparcia po zakończeniu cyklu życia urządzenia.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Datalogic
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D Medium Range |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Qualcomm 660, 2.2GHz, |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | 47 klawiszy alfanumeryczna |
| Typ, rozdzielczość matrycy | TFT/LCD o rozdzielczości 800x480 pikseli WVGA |
| Przekątna matrycy [cale] | 4.3 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | 6200mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Tak |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | -20°C - +50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 218 x 78,5 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |