Terminal danych Honeywell ScanPan EDA61K ze skanerem 2D i kamerą 13Mpix
Opis
- Terminal danych z systemem Android dla małych i średnich firm
- Wbudowany skaner kodów 2D
- Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 1,8 GHz, bateria 7000 mAh z możliwością wymiany podczas pracy
- Interfejsy: Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth 4.2, GPS
- Usługi Google Mobile Services
- Aparat 13 megapikselowy z autofokusem
Terminal danych dla przedsiębiorstw Honeywell ScanPal™ EDA61K jest przeznaczony dla małych i średnich firm do prowadzenia krytycznych przepływów pracy w lekkich magazynach, centrach dystrybucji i zastosowaniach detalicznych.ScanPal EDA61K to wytrzymałe urządzenie, które pomaga firmom zautomatyzować i zabezpieczyć przed błędami przepływy pracy w wewnętrznych lub zewnętrznych magazynach, centrach dystrybucji i zapleczach sklepów detalicznych. Dzięki bardzo pojemniej baterii 7000mAh, której umożiwia pracę przez dwie do trzech zmian i lekkiej, ergonomicznie wyważonej konstrukcji, która minimalizuje zmęczenie użytkownika, EDA61K pomaga utrzymać płynny przepływ materiałów przez cały dzień, nawet w godzinach szczytu.Oferowany model jest dostępny z komunikacją bezprzewodową Bluetooth, WiFi oraz z 34-klawiszową klawiaturą numeryczną. EDA61K jest zgodny z wymaganiami Android™ Enterprise Recommended (AER) i zawiera wydajny procesor Qualcomm®, który może być uaktualniony do systemu Android 10. W połączeniu z wytrzymałą obudową, która jest w stanie przetrwać wielokrotne upadki z wysokości 1,5 metra na beton, oznacza to, że możesz mieć pewność, że EDA61K będzie zapewniać niezawodną, bezpieczną, kompatybilną wydajność przez lata, maksymalizując zwrot z inwestycji.Oprócz tradycyjnych klawiatur, EDA61K jest dostępny z czułym, 4-calowym ekranem dotykowym, który sprawia, że jest odpowiedni dla nowych pracowników bardziej przyzwyczajonych do ekranów dotykowych, skracając czas szkolenia i adaptacji - jest to kluczowa zaleta dla przedsiębiorstw zatrudniających pracowników tymczasowych w szczytowych sezonach.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi, GPS |
| Technologia odczytu | imager 2D (N6703) |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Qualcomm SDM450 Octa Core, 1.8 GHz |
| System operacyjny | Android 9 (możliwy upgrade do 10) |
| Klawiatura | TAK, numeryczna |
| Typ, rozdzielczość matrycy | - |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB Type-C |
| Rodzaj baterii | 7000mAh |
| W zestawie | Terminal ,GMS, bateria (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.5 |
| Temperatura pracy | -20°C - +50°C |
| Temperatura składowania | -30°C - +70°C |
| Wilgotność otoczenia | 10% - 90% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 206 mm x 78 mm x 41.9 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |