Terminal danych Zebra MC3300x ze skanerem 2D i kamerą 13Mpix
Opis
Zebra MC3300X to przełomowy mobilny komputer magazynowy. Każdy model MC3300X jest wyposażony w system operacyjny Android 10 oraz ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM i 32 GB pamięci flash. Dzięki temu aplikacje mobilne działają szybciej, niezależnie od tego, jak intensywnie wykorzystują zasoby. 35% większa pojemność baterii Zebra MC3300X jest standardowo wyposażona w nową, przedłużoną baterię 7000 mAh, która zapewnia ciągłe zasilanie nawet przez trzy zmiany. Użytkownik może wybrać model z konfiguracją skanowania, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i maksymalizuje komfort i wydajność. W oferowanej wersji zastosowano typ skaner 2D laserowy ze standardowym zasięgiem odczytu (Standard Range). Moduł SE 4770 zapewni doskonałe wyniki skanowania 2D — może rejestrować kody kreskowe zarysowane, zabrudzone, źle wydrukowane lub pokryte folią. Oferowana wersja terminala posiada klawiaturę numeryczną (29klawiszy) i kolorową kamerę tylną 13 MPix ułatwiającą robienie zdjęć i filmów wideo. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz dotykowy 4" oraz komunikację bezprzewodową Bluetooth 5.0, NFC, a także Wi-Fi (802.11ac). Technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2 umożliwia punktom dostępowym jednoczesne komunikowanie się z wieloma różnymi urządzeniami za pomocą technologii precyzyjnego formowania wiązki, co zwiększa przepustowość, szybkość i zasięg sieci Wi-Fi. Proces przetwarzania został zaś przeniesiony z urządzenia mobilnego do punktu dostępowego, co wydłuża czas pracy przy zasilaniu z baterii. Dzięki łączności NFC, za pomocą szybkiego dotknięcia pracownicy mogą sparować MC3300x z rodziną skanerów pierścieniowych, drukarek mobilnych i zestawów słuchawkowych. Użytkownik ma również dostęp do ponad 17 zaawansowanych narzędzi Mobility DNA takich jak aplikacja Data Wedge, Device Tracker, Enterprise Home Screen, Push-to-Talk (PTT) Express, Workforce Connect™ PTT i wiele innych.
Urządzenie cechuje się zwiększoną odpornością na upadki z wysokości 1,8 m w całym zakresie temperatur roboczych, trzykrotnie większą odpornością na wielokrotne wstrząsy oraz wyższą klasą szczelności (IP64). Dzięki panelowi dotykowemu i szybce skanera wykonanym ze szkła Corning® Gorilla® Twoja inwestycja będzie chroniona przed normalnym zużyciem. Gwarancja producenta na Zebra MC3300x wynosi 12 miesięcy.
Dostępne są różne wersje produktu. Możliwość wyboru typu i zasięgu skanera, rodzaj klawiatury i ilości klawiszy, wersji z uchwytem pistoletowym, głowicą obrotową skanera. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
Tabela poniżej prezentuje skrócone porównanie wariantów terminala MC3300x. 
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi (WLAN), NFC |
| Technologia odczytu | standard range, SE4770 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D, 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK tylna 13Mpix |
| Procesor | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | 29 klawiszy, numeryczna |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 4-calowy, kolorowy wyświetlacz WVGA (800 × 480 |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB (z bazą) |
| Rodzaj baterii | 7000mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Opcja |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | od -20 st. C do 50 st. C |
| Temperatura składowania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | od 5 do 95% bez kondensacji |
| Wymiary | 223,4 mm (dł.) × 74,7 mm (szer.) × 34,5 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |