Terminal danych M3 Mobile SM15N ze skanerem 2D i kamerą 13mpix
Opis
- Android 8.1 / 10 z usługami GMS (wsparcie Android Enterprise).Zoptymalizowana platforma Android wydłuża czas pracy na baterii, urządzenie współpracuje z aplikacja dostępnymi w Google Mobile Services, co ułatwia zarządzanie.
- Procesor 2.0GHz Octa-core. M3 SM15N 46% szybszy niż inne procesory, usprawnia płynność działania urządzenia.
- Urządzenie obsługuje łączność Bluetooth (BLE), WiFi, 4G, NFC i GPS dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy na produkcji, magazynach, sklepach jak i na zewnątrz pomieszczeń (logistyka, transport, usługi kurierskie).
- Wyświetlacz HD (High Definition Display), wysoka czułość dotyku. Seria M3 SM15 posiada panel dotykowy o wysokiej czułości, który umożliwia pracę w rękawiczkach, a nawet w mokrych pomieszczeniach.
- Skaner 1D, 2D. Doskonała aplikacja skanera/imagera zapewnia przechwytywanie danych w czasie rzeczywistym i automatyczne przetwarzanie danych, dzięki czemu można oczekiwać elastyczności pracy i efektywności kosztowej.
- Kamera 13M (tylna) z automatyczną regulacją ostrości. Wysoka rozdzielczość i funkcja automatycznego ustawiania ostrości pozwalają uchwycić wyraźne obrazy produktów i/lub dokumentacji.
- Szybkie ładowanie i bateria o dużej pojemności. Wytrzymała bateria o pojemności 6150mAh. Seria M3 SM15 posiada funkcję szybkiego ładowania. Czas pełnego ładowania to zaledwie 3 godziny.
- Smukła i lekka konstrukcja. Seria M3 SM15 to smukłe i lekkie, ale wytrzymałe urządzenia PDA. Posiada wymiary 76.4 x 154.8 x 21.6 i waży jedynie 340g.
- Wytrzymałość na temperaturę. M3 SM15 może pracować w temperaturze od -20 stopni do 60 stopni, a temperatura przechowywania wynosi od -30 stopni do 80 stopni. Gwarantuje to normalne funkcjonowanie w każdej temperaturze środowiska pracy.
- Upadek z wysokości 1,2 m / IP65. Seria M3 SM15 jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach, wytrzymuje upadek z wysokości 1,2 m i posiada normę szczelności przed pyłem i wodą.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: M3 Mobile
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth (BLE), Wi-Fi (802.11ac), 4G (LTE), NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4710 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 16GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | 2.0 GHz Octa-core processor |
| System operacyjny | Android 8.1 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | HD TFT LCD (1280 x 720) |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 6150mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -20°C to 60°C |
| Temperatura składowania | -30°C to 80°C |
| Wilgotność otoczenia | 0% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 76.4 x 154.8 x 21.6 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |