Terminal danych M3 Mobile US20X ze skanerem 2D 51 klawiszy Standard Range
Opis
Kolektor danych Android US20x firmy M3 Mobile jest szczególnie łatwy w obsłudze dzięki alfanumerycznej klawiaturze funkcyjnej i pojemnościowemu, 4-calowemu wyświetlaczowi wielodotykowemu z wytrzymałym szkłem Corning Gorilla Glass - nawet w mokrych rękawicach i z rysikiem. Ta cecha w połączeniu z ochroną przed pyłem i wodą zgodnie z normą IP65 oraz ochroną przed uderzeniami z wysokości do 1,5 m czyni go idealnym funkcjonalnym partnerem w magazynie.
US20 zawdzięcza swoją najwyższą wydajność odczytu skanerowi 2D SE4770. Dalsze wyposażenie obejmuje ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM i 64 GB ROM. Bateria litowo-jonowa hot-swap o pojemności 6700 mAh zapewnia długą gotowość operacyjną, a interfejsy Bluetooth, Wireless LAN, NFC i USB Type-C gwarantują płynny transfer danych. US20X posiada dodatkowo 2 sloty na karty SIM oraz 4G LTE
Bezpieczeństwo produktu
Producent: M3 Mobile
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, GPS, NFC(HF), 4G/64G |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4770 standard range |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 16mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | alfanumeryczna 51 klawiszy |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 480x800 pixels |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | nie |
| Dostępne interfejsy | usb |
| Rodzaj baterii | 6700mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Nie (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -20 st. C - 40 st. C |
| Temperatura składowania | -30°C to +50°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% - 95% |
| Wymiary | - |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |