Terminal danych M3 Mobile SM20x ze skanerem 2D LTE
Opis
Seria SM20 firmy M3 Mobile to pierwszy w branży wytrzymały, w pełni dotykowy data collector z systemem Android 11. Zbudowana na bazie bardzo udanej serii SM15 seria SM20 obsługuje system operacyjny Android 11 z wysokiej klasy procesorem. Seria SM20 jest pierwszą w branży, która wprowadziła Android 11, zapewniając najlepszą obsługę platformy wydajność. Urządzenie nie tylko jest wyposażone w najnowszy system Android OS, ale obsługuje także system Android 13, dzięki czemu możesz przygotować się na przyszłość za pomocą jednego urządzenia SM20. M3 Mobile zapewnia aktualizacje zabezpieczeń, aby pomóc chronić urządzenie.
SM20 jest wyposażony w IEEE 802.11 ax-ready i ac Wave ,która korzysta z 802.11ac, aby dodać wydajność, elastyczność
i skalowalność, co pozwala na zwiększenie prędkości i pojemności. Urządzenie obsługuje LTE oraz Bluetooth 5.1, zwiększając elastyczność zastosowań urządzeń peryferyjnych, zmniejszając moc wymaganą przez Bluetooth oraz wydłużając żywotność baterii urządzenia (standardowa bateria starcza na 8-10h pracy).
Najważniejsze cechy urządzenia:
- Android 11 GMS/AER (obsługa do 13)
- Wyświetlacz 5 cali (ekran dotykowy)
- Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz, RAM: 4 GB, Flash: 64 GB,
- Szybkie Wi-Fi, 4G LTE i BT V5.1, GPS
- Tylny aparat z autofokusem 16MP, przedni aparat 5MP
- Niezwykle łatwe zbieranie danych (skaner kodów 2D SE4710)
- Inteligentna bateria / Hot Swap pojemność 4100mAh
- Aparat 16 MP z automatycznym ustawianiem ostrości
- Klasa odporności IP65
Bezpieczeństwo produktu
Producent: M3 Mobile
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE/BT/WIFI/GPS/NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4710 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 5mpix i 16mpix |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 662 (4290) Octa core processor 2.0Ghz With Adreno 610 GPU |
| System operacyjny | Android 11 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | HD IPS, 1280 x 720 pixels |
| Przekątna matrycy [cale] | 4.3 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 3100mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | opcja |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -20° C to 60° C |
| Temperatura składowania | -30°C to 80°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% - 95% |
| Wymiary | 76.4 x 154.6 x 22 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |