Terminal danych Zebra TC53
Opis
Terminale danych Zebra TC53 pochodzą z nowej generacji komputerów mobilnych Zebry. Urządzenie posiada 6-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu Twoi pracownicy widzą więcej danych na ekranie jednocześnie; co oznacza, że muszą mniej przewija. Duży, 6-calowy, jasny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który jest czytelny zarówno na zewnątrz, w świetle słonecznym, jak i wewnątrz pomieszczeń. Technologia Edge-to-edge oznacza więcej informacji na ekranie i mniej przewijania. Ekranu można używać, gdy jest mokry, a także za pomocą rysika, palca lub palca w rękawiczce.
Lżejsze, cieńsze i twardsze - w komputerach przenośnych TC53 zastosowano technologię Additive Moulding™, umożliwiającą wykorzystanie zaawansowanych kompozytów do stworzenia wytrzymałej ramy, przy zachowaniu niewielkiej wagi. Dzięki temu terminal danych jest łatwy w obsłudze i zmniejsza zmęczenie. Posiada również niezrównaną technologię baterii, z pełną mocą zmianową i możliwością zarządzania bateriami za pomocą standardowych baterii Zebra PowerPrecision+ o pojemności 4400 mAh lub opcjonalnie rozszerzonych 6600 mAh. Dzięki temu urządzenie nie wyczerpie się w połowie zmiany, a w razie potrzeby baterię można wymienić na zapasową.
16-megapikselowy zintegrowany aparat tylny TC53 umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów w bardzo wysokiej rozdzielczości. Łatwo jest wykonać ostre, szczegółowe zdjęcia w celu udokumentowania dowodu stanu, dowodu dostawy i wielu innych.
Handheld PDA z tej serii zapewniają błyskawiczny czas reakcji nawet w przypadku najbardziej wymagających aplikacji, a to wszystko dzięki wyjątkowej mocy obliczeniowej, pamięci i pamięci masowej TC53. Wyposażono je w wydajny ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490, do 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci flash oraz gniazdo kart MicroSD o pojemności 2 TB.
Do TC53 dołączona jest również szeroka gama akcesoriów, takich jak podstawki do ładowania i ethernetowe, akcesoria do użytku w pojazdach, uchwyt spustowy do zadań skanowania oraz kubek adaptera zapewniający wsteczną kompatybilność z poprzednimi podstawkami TC5x multi-share.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | WLAN, WPAN (Bluetooth) |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4720 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | Przód-8 MP; tył-16 MP |
| Procesor | Qualcomm 6490 octa-core, 2.7 GHz |
| System operacyjny | Android (upgradeable to 16) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | Full High Definition; 1080x 2160; |
| Przekątna matrycy [cale] | 6 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0, USB 3.0 |
| Rodzaj baterii | 4400mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura składowania | -40°C to 70°C |
| Wymiary | 64.8 mm L x 77.35 mm W x 16.75 mm H |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |