Terminal danych Zebra TC58 Premium
Opis
Terminale danych Zebra TC58 zachwycają pracowników handlu detalicznego systemem operacyjnym Android z obsługą poprzez Android 14 i wysokiej jakości technologiami bezprzewodowymi (Wi-Fi 6E i 5G). Dzięki 6-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu Full HD o rozdzielczości 600 nitów i szkłu Gorilla Glass 5 są łatwe w obsłudze. Oferują również wszechstronne technologie oprogramowania: Edge-to-edge zapewnia ulepszony przepływ informacji z mniejszą ilością przewijania. Zebra Dimensioning Certified Mobile Parcel wykorzystuje zintegrowany czujnik czasu przelotu, aby w ciągu kilku sekund uchwycić precyzyjne pomiary paczki za pomocą jednego przycisku.
Zakres funkcjonalności oprogramowania dla TC58 uzupełnia wydajny sprzęt: Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490, 8 GB RAM i 128 GB flash, a także gniazdo kart microSD o pojemności 2 TB zapewniają szybką wydajność przetwarzania danych. Długi czas pracy zabezpiecza akumulator PowerPrecision+ o pojemności 4 400 mAh. Ponadto komputery mobilne skanują niemal wszystkie kody kreskowe 1D/2D niezależnie od odległości za pomocą modułu skanującego SE55 dla większych odległości. Aby uzyskać jeszcze większą wydajność, komputery TC58 polegają na narzędziach Zebra Mobility DNA, a także na bogatym wyborze akcesoriów.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | BT, Wi-Fi, 5G, NFC, GPS |
| Technologia odczytu | imager 2D SE5500 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 8GB |
| Ilość pamięci FLASH | 128GB |
| Kamera | Przód-8 MP; tył-16 MP |
| Procesor | Qualcomm 6490 octa-core, 2.7 GHz |
| System operacyjny | Android (upgradeable to 16) |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | Full High Definition; 1080x 2160; |
| Przekątna matrycy [cale] | 6 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0, USB 3.0 |
| Rodzaj baterii | 4400mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura składowania | -40°C to 70°C |
| Wymiary | 64.8 mm L x 77.35 mm W x 16.75 mm H |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |