Terminal danych Zebra TC73 skaner 2D
Opis
Zebra TC73 należą do nowej generacji ultra wytrzymałych terminali danych Oba są oparte na systemie Android 11 i są wspierane aktualizacjami do systemu Android 16. Ich zaawansowany 6-calowy wyświetlacz dotykowy ma rozdzielczość FHD+ i dzięki temu czytelnie wyświetla wszystkie treści zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz - można go obsługiwać nawet po zmoczeniu i w rękawicach. Ponadto terminale są bardzo wytrzymałe: zgodnie z normą IP65/IP68 są całkowicie odporne na kurz i wodę oraz wytrzymują wielokrotne upadki z wysokości do 3,05 m.
Do wymagających zadań w transporcie i logistyce, usługach terenowych, magazynowaniu, zarządzaniu i usługach publicznych TC73 są wyposażone w niezwykle szybki ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 i zintegrowany skaner 1D/2D. Wytrzymują baterie wytrzymują znacznie dłużej niż zwykła zmiana i są inteligentnie zarządzane za pomocą narzędzi Zebra DNA. Ładować je można przez USB-C. Dodatkowe interfejsy to Bluetooth, Wi-Fi (Wi-Fi 6E), NFC.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | USB, BT, Wi-Fi, NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4770 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | 8MP front camera, 16MP |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2,7GHz |
| System operacyjny | Android 11 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 2160x1080 pixels, |
| Przekątna matrycy [cale] | 6 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0, USB 3.0 |
| Rodzaj baterii | 4400mAh warm swappable |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Nie (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65/IP68 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |