Terminal wózkowy Datalogic Rhino II ekran 12,1"
Opis
Teminale wózkowe Datalogic Rhino II™ to 12 calowe inteligentne urządzenia montowane na pojazdach, wyznaczając standardy odporności w magazynie. Uszczelniona konstrukcja przetestowana zgodnie z normami IP65/IP67 zapewnia działanie w najtrudniejszych warunkach. Modele z dotykowym ekranem pojemnościowym są wyposażone w 3 mm antyodblaskowe szkło pancerne, a jednocześnie pozwalają na używanie rękawic. Terminal idealny do zarządzania magazynem. Rhino zwiększa produktywność poprzez redukcję błędów podczas przyjmowania, wydawania, kompletacji i wysyłki. Dodanie ręcznego skanera kodów kreskowych, takiego jak PowerSca firmy Datalogic, pozwala na szybkie wprowadzanie danych i potwierdzanie lokalizacji. Rhino wyposażony jest w wewnętrzny izolowany zasilacz, czujnik zapłonu do automatycznego sterowania zasilaniem oraz opcjonalną baterię podtrzymującą dla zapewnienia najwyższej ochrony przed utratą danych. Terminal wózkowy Rhino pasuje do różnych sposobów montażu i ograniczeń przestrzennych. Opcje montażowe obejmują różne wsporniki i mocowania RAM dla komputera pojazdu wraz z zewnętrznymi klawiaturami ABCD lub QWERTY. Dedykowana klawiatura programowa obejmuje wiele układów i języków, dostosowując komputer Rhino do minimalnej powierzchni i zastosowań globalnych
- System operacyjny Win Embedded Compact 7
- 12-calowy kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
- Antyodblaskowy ekran wielodotykowy, z obsługą rękawiczek
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), Wi-Fi (802.11a/b/g/n),
- Szeroki zakres temperatur pracy od -20 do 55 °C
- Opcjonalna zewnętrzna klawiatura ABCD, QWERTY i programowa
- Wavelink Powered™ z fabrycznie zainstalowaną i licencjonowaną aplikacją Wavelink Avalanche i emulacją terminala (modele WEC7)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Datalogic
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | WEC7, Windows Embedded Standard 7 |
| Procesor | ARM Quad Core: 1 GHz |
| Ilość pamięci | 1GM RAM, 32 GB SDHC |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy, pojemnościowy, XGA 12 calowy, jasność: 500nitów, 1024x768 pix |
| Klawiatura | ekranowa + 4 programowalne przyciski |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Ethernet (10/100/1000 Mbit), Wi-Fi (802.11a/b/g/n), |
| Interfejsy | 1 x Ethernet 10/100/1000 Mbps; RJ45;USB: 2 x USB 2.0, 1 x USB 2.0 Type A, Serial: 2 x RS-232; COM1: 5 V on pin 9; COM2: 5/12 V on pin 9 |
| Norma szczelności (IP) | IP65/IP67 |
| Temperatura pracy [°C] | -20 - 55 ºC |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 10-90% |
| W zestawie | Terminal, bateria, kabel zasilający |
| Waga urządzenia i wymiary | ARM Quad Core: 1 GHz , 4.7KG |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |