Terminal wózkowy Zebra VC8300
Opis
Najlepszy ultra wytrzymały komputer do montażu na pojeździe z klawiaturą/dotykiem.
VC8300 to rozwiązanie Zebry do wózków widłowych z systemem Android. Komputer Zebra VC8300 do montażu na pojeździe to wytrzymałe urządzenie, które może ułatwić migrację do systemu Android w najbardziej ekonomiczny sposób i które można łatwo zainstalować w dowolnym pojeździe, w niemal każdym środowisku. Jest to idealny produkt do rozważenia przy modernizacji urządzeń VH10, VC5090 lub 8525 opartych na systemie Windows na platformę w pełni opartą na systemie Android w celu zapewnienia bezproblemowego przetwarzania mobilnego w całej firmie.
VC8300 zapewnia znajomość i łatwość obsługi platformy Android w wytrzymałej obudowie, która obejmuje obsługę aplikacji emulacji terminali po wyjęciu z pudełka, bez modyfikacji zaplecza czy dodatkowych szkoleń - a w komplecie znajduje się zarówno duży ekran dotykowy, jak i zintegrowana klawiatura, co zapewnia pełną elastyczność w zakresie wprowadzania danych. Pakiet aplikacji Mobility DNA firmy Zebra zapewnia dodatkowe funkcje, które przekształcają system Android w solidny system operacyjny dla przedsiębiorstw, który może pomóc zwiększyć produktywność, upraszczając jednocześnie wdrożenie.
Zebra VC8300 może być zainstalowana nawet w najbardziej ograniczonych przestrzennie pojazdach lub urządzeniach do przeładunku materiałów. Duży, 8-calowy wyświetlacz zapewnia wysoką rozdzielczość i jasność, dzięki czemu można go oglądać w każdych warunkach oświetleniowych, co pomaga utrzymać produktywność pracowników mobilnych. Czas pracy urządzenia jest również maksymalnie wydłużony dzięki wydajnemu 8-rdzeniowemu procesorowi oraz dużej ilości pamięci RAM i Flash. Wyświetlacz i klawiaturę można również łatwo wymienić na miejscu, co ogranicza konieczność wyjazdów do serwisu i jeszcze bardziej wydłuża czas pracy.
Urządzenie jest dodatkowo chronione przez oprogramowanie Zebra LifeGuard for Android, które zapewnia aktualizacje zabezpieczeń systemu operacyjnego przez okres do dziesięciu lat (najlepszy wynik w branży).
VC8300 zapewnia również dodatkową elastyczność w zakresie wprowadzania i gromadzenia danych, dzięki możliwości łatwego dodawania takich funkcji, jak bezprzewodowe lub przewodowe skanery kodów kreskowych, drukarki mobilne i mikrofon typu push-to-talk, a także łatwego parowania z dowolnym urządzeniem peryferyjnym Zebra Bluetooth.
- Zbudowany dla ekstremalnych środowisk z uszczelnieniem IP66
- Zwiększony zasięg i prędkość WiFi
- Obsługa Bluetooth 5.0
- Zgodność wsteczna z uchwytami i akcesoriami Zebra
- Duży ekran dotykowy i klawiatura
- Wyświetlacz jest dobrze widoczny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz
- Możliwość montażu w praktycznie każdym pojeździe do transportu materiałów
- Opcjonalnie dostępna wersja z wewnętrznymi grzałkami i inteligentnymi czujnikami temperatury, aby utrzymać działanie wyświetlacza i klawiatury w niskich temperaturach
- Tryb zastrzeżony StageNow zapewnia pełną kontrolę nad usługami mobilnymi Google.
- LifeGuard dla systemu Android zapewnia długoterminowe wsparcie dla systemu operacyjnego i aktualizacji zabezpieczeń
*Urządzenie sprzedawane jest bez akcesoriów dodatkowych. W celu pomocy w ich doborze prosimy o kontakt telefoniczny.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android (8.1) |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, |
| Ilość pamięci | RAM: 4 GB, Flash: 32 GB |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy, pojemnościowy,1280x720 pikseli, WXGA, jasność 1000 nitów |
| Klawiatura | QWERTY, 67 klawiszy, podświetlenie) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Interfejsy | USB (2x), RS232 (2x), audio |
| Norma szczelności (IP) | IP66 |
| Temperatura pracy [°C] | -30 - 50°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 5 - 95 % |
| W zestawie | Terminal, bateria |
| Waga urządzenia i wymiary | 3.7kg, 276 mm W x 238 mm H x 90 mm D |
| Gwarancja producenta [msc] | 24 |