Terminal wózkowy Honeywell Thor VM1A indoor
Opis
Wytrzymały, oparty na systemie Android terminal wózkowy Thor VM1A oferuje wszystkie zalety platformy Mobility Edge firmy Honeywell - w tym możliwość przyspieszenia dostarczania, certyfikacji aplikacji i wdrażania w całym przedsiębiorstwie. Thor VM1A może być aktualizowany z systemu Android O do Android R i posiada rozszerzone wsparcie aktualizacji zabezpieczeń, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji klienta i zapewnić niższy całkowity koszt TCO. Zaawansowane narzędzia do konfiguracji urządzenia i wsparcia oprogramowania upraszczają często powtarzane zadania, takie jak konfiguracja jednostki i dystrybucja aktualizacji zabezpieczeń i oprogramowania. Terminale montowane na pojazdach są niezbędnymi narzędziami w codziennej pracy w magazynach czy zakładach produkcyjnych,
Kompaktowy, ergonomiczny i wydajny, Thor VM1A posiada wiele przełomowych funkcji zaprojektowanych w celu maksymalizacji wydajności, minimalizacji przeszkód wizualnych oraz ograniczenia lub wyeliminowania przestojów. Wydajny procesor Qualcomm 660, zintegrowana klawiatura i łączność WLAN 2x2 MIMO zapewniają pracownikom łączność i produktywność. Zbudowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury, duży 8-calowy wyświetlacz urządzenia, czytelny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, obsługuje zarówno rezystancyjne, jak i pojemnościowe opcje ekranu dotykowego i jest dostępny z opcjonalnym odmrażaczem ekranu do użytku w chłodniach i mroźniach.
- Platforma sprzętowa Mobility Edge i narzędzia cyklu życia przedsiębiorstwa napędzają zintegrowane, powtarzalne, skalowalne podejście do przyspieszonego i bezpiecznego rozwoju, wdrażania, wydajności i zarządzania cyklem życia. Dostępność aktualizacji zabezpieczeń jest tak samo ważna jak trwałość komputera, aby maksymalnie wydłużyć jego żywotność. Produkty Mobility Edge zapewniają pięć lat więcej aktualizacji zabezpieczeń niż typowe urządzenia z systemem Android.
- Panel przedni z możliwością wymiany w miejscu instalacji zmniejsza koszty konserwacji, umożliwiając niewykwalifikowanemu personelowi samodzielne serwisowanie najbardziej podatnych na zużycie komponentów, zamiast odsyłania ich do magazynu naprawczego.
- Funkcja Smart Dock umożliwia montaż i demontaż w ciągu kilku sekund bez dotykania okablowania, co pozwala zaoszczędzić na kosztach pomocy technicznej i konserwacji, a jednocześnie minimalizuje wydatki kapitałowe, umożliwiając przenoszenie komputerów między pojazdami w miarę zmieniającego się obciążenia pracą.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Honeywell
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 8.1 możliwość aktualizacji poprzez Android R |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz |
| Ilość pamięci | RAM: 4 GB, Flash: 32 GB |
| Wyświetlacz | Dotykowy, Rezystancyjny, 20 cm (8 cali) WXGA (1280 x 768) z podświetleniem LED, standardowy wyświetlacz wewnętrzny 400 NIT |
| Klawiatura | klawiatura QWERTY, 64 klawisze, podświetlenie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac, antena wewnętrzna), NFC |
| Interfejsy | RS-232, Audio , Ethernet , USB , CANbus |
| Norma szczelności (IP) | IP66 |
| Temperatura pracy [°C] | 30 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%] | 5 - 95 % |
| W zestawie | Terminal z GMS (Google Mobile Servoces, bateria |
| Waga urządzenia i wymiary | 2.1kg, 268 mm x 214 mm x 43 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |