Tablet przemysłowy Zebra ET45 Healthcare skaner 2D
Opis
W niemal wszystkich obszarach opieki zdrowotnej użytkownicy mają kontakt z bakteriami i zarazkami. Dlatego tablety Zebra ET40-HC i ET45-HC dla służby zdrowia posiadają obudowę z tworzywa sztucznego klasy medycznej, która łatwo wytrzymuje regularne czyszczenie środkami dezynfekującymi i jest odporna na kurz i wodę zgodnie z normą IP65. Są łatwe w obsłudze dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi wielodotykowemu ze szkłem Corning Gorilla Glass i oferują silną łączność bezprzewodową za pośrednictwem 5G (tylko ET45-HC), Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 i funkcji PTT. Posiada również w pełni programowalny przycisk alarmowy do automatycznego wezwania pomocy lub uruchomienia aplikacji medycznej w nagłych wypadkach.
Aby zapewnić mniej błędów w identyfikacji pacjentów i większą wydajność, tablety są wyposażone w skaner SE4100, który przechwytuje prawie wszystkie kody kreskowe 1D/2D w ciągu kilku sekund. Inne funkcje obejmują ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon SM6375 2,2 GHz, wymienną baterię o pojemności 7600 mAh oraz 13-megapikselowy aparat z autofokusem do robienia ostrych, szczegółowych zdjęć jako dokumentacji gojenia się ran i nie tylko. Opcjonalnie tablety można również przekształcić w słuchawki PBX za pośrednictwem Workforce Connect Voice i uzyskać dostęp do narzędzi Zebra Mobility DNA w celu rozszerzenia ich funkcjonalności.
- Tablety do użytku wewnątrz i na zewnątrz w środowiskach opieki zdrowotnej
- Obudowa z tworzywa medycznego: gotowa do dezynfekcji i posiadająca certyfikat IP65
- Wyświetlacz 10,1", skaner 1D/2D (SE4100), procesor ośmiordzeniowy, bateria 7 600 mAh
- 5G (tylko ET45-HC), Bluetooth 5.1 i Wi-Fi 6, funkcja PTT, zintegrowany przycisk połączenia alarmowego
- Obsługa Zebra Mobility DNA
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Dane techniczne
| System operacyjny | Android 11 |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 1.8GHz, |
| Komunikacja bezprzewodowa | luetooth (class 5.1), Wi-Fi (Wi-Fi 6), 5G, NFC |
| Komunikacja przewodowa | USB-C |
| Ilość pamięci | RAM: 4 GB, Flash: 64 GB |
| Wyświetlacz | 10.1 cala, 1920x1200 pixels, |
| Kamera | Camera (13MP), front camera (5MP), |
| Klawiatura | ekranowa |
| Bateria | 7600mAh |
| W zestawie | tablet, bateria |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |