Terminal danych M3 Mobile UL20W Skaner 2D Long Range
Opis
M3 Mobile UL20W to wydajny i bardzo wytrzymały mobilny PDA, idealny do pracy w magazynie, na produkcji i w handlu detalicznym. Charakteryzuje się unikalnym połączeniem skanera kodów kreskowych dalekiego zasięgu oraz systemu Android 9 i jest jednym z pierwszych urządzeń na rynku, które może odczytywać kody kreskowe 1D / 2D zarówno na bliskie, jak i bardzo dalekie odległości (od 7,6 cm do 21,4 metra) ), zawsze i wszędzie, z pożądaną łącznością poprzez WiFi, Bluetooth NFC, GPS. Poza fizyczną klawiaturą alfanumeryczną (53 klawiszy), urządzenie to posiada duży 5-calowy ekran Full HD, który można obsługiwać również w rękawiczkach i za pomocą rysika, nawet gdy ekran jest mokry. M3 UL20W nadal w pełni funkcjonuje w temperaturze do -20 stopni Celsjusza i dlatego może być również używany np. w chłodni. Ponadto M3 Mobile UL20W posiada wysoki stopień ochrony IP-67 i jest w stanie przetrwać upadki z wysokości 2 m na beton.
- Wyświetlacz 5 calowy FHD i 53 klawiszowa alfanumeryczna klawiatura dla wygody użytkowania
- Android 9 z obsługą Google Mobile Services
- Obsługa łączności BT, Wi-Fi, NFC, GPS
- Imager 2D Long Range SE4850, odczyt kodów do 21.4m
- Certyfikat IP67, odporność na upadek z 2 m
- Procesor 2.0 GHz, 2 GB RAM, 16 GB Flash
- Bateria 6,700 mAh z możliwością wymiany podczas pracy (do 200 godzin w trybie czuwania)
Bezpieczeństwo produktu
Producent: M3 Mobile
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), NFC, GPS |
| Technologia odczytu | imager 2D (long range, SE4850 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 2GB |
| Ilość pamięci FLASH | 16GB |
| Kamera | TAK, 13mpix |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.0 GHz |
| System operacyjny | Android 9 |
| Klawiatura | ekranowa i alfanumeryczna 53 Klawisze |
| Typ, rozdzielczość matrycy | FHD 1920x1080 pix |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 |
| Rodzaj baterii | 6700mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 2 |
| Temperatura pracy | -20 ℃ - 60 ℃ |
| Temperatura składowania | -30°C - 80°C |
| Wilgotność otoczenia | 0% to 95% bez kondensacji |
| Wymiary | 88.7 x 244.75 x 46.19mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |