Terminal danych Zebra EC30 ze skanerem 2D
Opis
Terminal danych Zebra EC30 jest urządzeniem specjalnie zaprojektowanym z myślą o przenośności. Waży zaledwie 110 g i ma tylko 14 mm grubości, dzięki czemu bez problemu mieści się w kieszeni, można je również bezpiecznie i wygodnie nosić na smyczce, w kaburze czy pasku na rękę, a także przypiąć do ubrania i nie tylko. W EC30 zastosowano ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz, który zapewnia płynną pracę urządzenia. Bezproblemowy odczyt kodów kreskowych 1D/2D zapewnia wbudowany skaner SE2100 ( odległość odczytu do 34,5 cm). Kolektor wyposażony jest w system operacyjny Android 10, posiada pojemną pamięć RAM 4 GB i Flash 32 GB, oraz możliwość komunikacji przez port USB (typu C), Bluetooth i Wi-Fi (802.11ac). Urządzenie posiada 3-calowy kolorowy wyświetlacz transmisyjny IPS TFT LCD FWVGA (854 × 480) oraz baterię 1200mAh, która po pełnym naładowaniu zapewnia moc wystarczającą na 8-10-godzinną zmianę. Zebra EC30 współpracuje z 18 aplikacjami Mobility DNA co sprawia, że oferowany model nie ma sobie równych pod względem łatwości użycia i zarządzania, wydajności, bezpieczeństwa i prostoty tworzenia aplikacji. Wiele aplikacji jest wstępnie załadowanych i gotowych do użycia bez ponoszenia żadnych kosztów. Aplikacja Push To Talk Express jest fabrycznie zainstalowana i objęta 3-miesięczną licencją próbną na każdym urządzeniu EC30. Zapewnia natychmiastową łączność z każdą osobą znajdującą się wewnątrz danego pomieszczenia placówki i dysponującą dowolnym urządzeniem mobilnym Zebra obsługującym funkcję PTT Express.
UWAGA: Urządzenie standardowo sprzedawane jest bez bazy ładującej lub kabla ładującego. Akcesoria dostępne są w opcjach do wyboru.
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi |
| Technologia odczytu | imager 2D, SE2100 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | NIE |
| Procesor | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 2,2 GHz |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 3-calowy kolorowy wyświetlacz transmisyjny IPS TFT LCD FWVGA (854 × 480) |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB typ C |
| Rodzaj baterii | 1200mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE |
| Norma szczelności | IP54 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | od 0 st. C do 50 st. C |
| Temperatura składowania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 114 mm W x 57 mm H x 14 mm D |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |