Terminal danych Zebra TC26 LTE
Opis
Terminal mobilny Zebra TC26 LTE wersja bez skanera
Stworzony dla biznesu, charakteryzujący się jakością, funkcjami i możliwościami wspierającymi wydajne operacje w wielu zastosowaniach i branżach. Zebra TC26 posiada system operacyjny Android 10, duży 5-calowy ekran dotykowy HD oraz wymienną baterię standardowa pojemność 3100mAh. Wodoodporne i pyłoszczelne urządzenie wytrzymuje upadek na beton, śnieg, deszcz, ciepło i mróz. Jeśli chodzi o przechwytywanie danych zintegrowana kamera 13Mpix umożliwia robienie bardzo szczegółowych zdjęć w celu udokumentowania dowodu dostawy, zakończonej naprawy lub przychodzącej uszkodzonej przesyłki. Zebra TC26 oferuje łączność bezprzewodową klasy korporacyjnej (Bluetooth,Wi-Fi, LTE), całodobową pracę i bezpłatne narzędzia Mobility DNA. TC26 dedykowany jest do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, ze względu na połączenie z siecią komórkową. Gwarancja producenta na urządzenie wynosi 12 miesięcy.
UWAGA: Urządzenie standardowo sprzedawane jest bez ładowarki / bazy ładującej.
Tabelka poniżej prezentuje przykładowe wersje modelu.

Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 (BLE), Wi-Fi (WLAN), 4G LTE |
| Technologia odczytu | bez skanera |
| Obsługiwane kody kreskowe | brak |
| Ilość pamięci RAM | 3GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | tylna 13Mpix i przednia 5 mpix |
| Procesor | Qualcomm SnapdragonTM 660 1,8 GHz |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | HD (1280 × 720) |
| Przekątna matrycy [cale] | 5 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB 2.0 typ C |
| Rodzaj baterii | 3100mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria |
| Uchwyt do terminala | NIE |
| Norma szczelności | IP67 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.2 |
| Temperatura pracy | -10°C do 50°C |
| Temperatura składowania | -30°C do 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 158 mm × 79 mm × 13,7 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |