Terminal danych Zebra TC22 skaner SE55
Opis
Terminale mobilne Zebra TC22/TC27 to idealne narzędzia do zwiększania wydajności w małych i średnich przedsiębiorstwach. Oparte na bardzo udanej serii TC2x, łączą w sobie wygląd i cenę smartfona z rozbudowanymi funkcjami wytrzymałego urządzenia klasy korporacyjnej. Dzięki systemowi operacyjnemu Android obsługującemu aktualizacje do wersji Android 16, są one również przyszłościową inwestycją.
Oba komputery mobilne imponują smukłą i ergonomiczną konstrukcją. Mają zaledwie 1,25 cm grubości, a mimo to posiadają certyfikat IP65/IP68 i są odporne na upadki z wysokości do 1,3 m zgodnie z normą MIL-STD-810H. Jasny wyświetlacz 6" FHD+ jest łatwy w użyciu, a szybki procesor Qualcomm QLCM 5430 o taktowaniu 2,1 GHz, 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci flash zapewniają niezawodną gotowość do pracy. Aby komputery mobilne wytrzymały cały dzień pracy, zastosowano w nich wymienną baterię PowerPrecision o pojemności 3800 mAh z funkcją szybkiego ładowania lub opcjonalnie baterię PowerPrecision o pojemności 5200 mAh z BLE. Ponadto są one dostępne z modułami skanowania SE4710 lub SE55 o rozszerzonym zasięgu oraz IntelliFocus, w zależności od potrzeb.
TC22/TC27 można łatwo zintegrować z istniejącym rozwiązaniem do płatności zbliżeniowych POS, umożliwiając klientom płacenie za pomocą dotknięcia. Ponadto wbudowana obsługa Apple VAS i Google SmartTap umożliwia TC22/TC27 odczytywanie biletów, kart lojalnościowych i podarunkowych, kart pokładowych i innych danych przechowywanych w portfelach Apple lub Google.
Jedno i wielogniazdowe stacje dokujące sprostają każdemu wyzwaniu związanemu z ładowaniem - od od biurka po zaplecze. Zadania wymagające intensywnego skanowania są łatwe dzięki zatrzaskowemu na uchwycie spustowym. Zapewnij pracownikom natychmiastową swobodę rąk dzięki uchwyt do noszenia na ramieniu. Zwiększ wytrzymałość dzięki ochronnej osłonie -
idealne dla pracowników w terenie. Ułatw przenoszenie dzięki kaburze lub kabury lub paska na rękę - od sklepu detalicznego po kierowców dostawczych w trasie.
- Komputer mobilny z systemem Android i 6-calowym wyświetlaczem FHD+ (z możliwością aktualizacji do systemu Android 16)
- Smukła, ergonomiczna konstrukcja (tylko 1,25 cm grubości)
- Certyfikat IP65/IP68, odporność na upadki z wysokości 1,3 m zgodnie z MIL-STD-810H
- Wi-Fi 6/Wi-Fi 6E; TC27: 5G, 4G LTE
- Dostępne dwa moduły skanujące: SE4710 lub SE55 z IntelliFocus
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC, Bluetooth, WIFI, GMS |
| Technologia odczytu | imager 2D SE55 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 6GB |
| Ilość pamięci FLASH | 64GB |
| Kamera | TAK, 16MP, 5MP |
| Procesor | Qualcomm Hexa Core 5430 2.1 GHZ |
| System operacyjny | Android |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | 6.0 in. color Full High Definition+ (1080 x 2160); LED backlight; 450 Nits; Corning® Gorilla® Glas |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | usb, sim esim |
| Rodzaj baterii | 3800mAh |
| W zestawie | Terminal (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Norma szczelności | IP66/68 |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |