Terminal danych Zebra TC72 ze skanerem 2D kamerą 13mpix i 5mpix
Opis
Zebra TC72 to solidny i wszechstronny mobilny terminal danych najnowszej generacji, który jest doskonale dostosowany do potrzeb klientów z branży transportowej i logistycznej. Urządzenie TC72 posiada pojemnościowy wyświetlacz dotykowy HD o przekątnej 4,7 cala z odpornym na zarysowania szkłem Corning Gorilla oraz baterię starczającą na 15 godzin pracy. TC72 posiada certyfikat IP65/67 - więc bez problemu radzi sobie z upadkami z wysokości 2,4 m, zalaniem przez wodę, kurzem czy wstrząsami. Dzięki zainstalowanej fabrycznie aplikacji „SimulScan” Zebra upraszcza skanowanie i rejestrowanie danych dla klientów: wystarczy jedno kliknięcie, a elektroniczne lub drukowane kody kreskowe 1D i 2D, Digimarc, zawartość dokumentów i podpisy są rejestrowane. System Android 8.1 Oreo wraz z szybkim procesorem Qualcomm Octacore z 2,2 GHz, 4 GB RAM i 32 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 256 GB przez SDXC) zapewniają doskonałą wydajność. Dzięki Bluetooth 5.0 oba mobilne komputery dotykowe wymieniają się teraz dwa razy szybciej - i to w promieniu 240 m. Najnowsza technologia Wi-Fi z wyjściem 2x2 Multiple User Multiple Input Output (MU-MIMO) umożliwia komunikację z kilkoma urządzeniami jednocześnie. Zintegrowane, bardzo czułe głośniki o dużej głośności odfiltrowują przeszkadzające odgłosy z otoczenia. Tylny aparat (13 MP) robi zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i filmy wideo 4K - jest więc idealny do dokumentowania stanu produktu i udostępniania danych innym. Dzięki VLC (Visible Light Communication) przedni aparat 5mpix zapewnia lepszy, bardziej szczegółowy obraz podczas rozmowy wideo. Te intuicyjne komputery dotykowe mogą być zintegrowane z istniejącymi systemami i są wstecznie kompatybilne z akcesoriami. Zebra zapewnia dłuższe okresy eksploatacji wersji P i Q systemu Android, które zostaną wydane w przyszłości, a także wsparcie od 8 do 10 lat w zakresie aktualizacji zabezpieczeń.
UWAGA: Urządzenie sprzedawane jest standardowo bez ładowarki/bazy ładujacej. Akcesoria dostępne są do wyboru w opcjach do produktu
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, WiFi, NFC |
| Technologia odczytu | imager 2D SE4750 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | TAK, Aparat przedni 5Mpix, Aparat tylny 13 Mpix |
| Procesor | Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon™ 660 2,2 GHz |
| System operacyjny | Android 10 |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD |
| Przekątna matrycy [cale] | 4.3 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 4620mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | NIE (opcjonalnie) |
| Norma szczelności | IP65/IP68 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | -20° - 50°C |
| Temperatura składowania | -40°C - 70°C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 161 mm x 84 mm x 28 mm |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |