Terminal danych Zebra TC8300 ze skanerem 2D
Opis
Przenośny kolektor danych Zebra TC8300 rewolucjonizuje pracę w magazynach, transporcie i logistyce. Zebra udoskonaliła ergonomiczną konstrukcję TC8300 i zwiększyła wydajność pracy o 14%. TC8300 ma jednak do zaoferowania znacznie więcej: na przykład duży 4'' wyświetlacz LCD z odpornym szkłem Corning Gorilla Glass. Wyświetlacz transflektywny ma jasność 400 nitów i może być obsługiwany w rękawiczkach i za pomocą rysika.
System operacyjny Android z możliwością aktualizacji zapewnia doskonałą wydajność. Dzięki LifeGuard for Android TC8300 regularnie otrzymuje nowe aktualizacje zabezpieczeń i obsługę kolejnych wersji Androida P i Q. Komputer mobilny może również korzystać z aplikacji TE.
Zebra TC8300 został zaprojektowany z myślą o wymagającej codziennej pracy w magazynie, a w szczególności o gorączkowych dniach! Komputer mobilny posiada certyfikat IP65 i jest odporny na uderzenia z wysokości 1,8 m zgodnie z normą MIL-STD-810G; nawet 2000 wstrząsów nie stanowi dla niego problemu. I nie ma znaczenia, czy wilgotność powietrza wynosi 5% czy 95%, TC8300 pozostaje niezawodny. Ponadto jest wyposażony w akumulator PowerPrecision o pojemności 7000 mAh, który wystarcza na trzy zmiany bez konieczności ładowania.
Szybkość w pracy zapewnia ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM/32 GB pamięci flash (pSLC). . Dzięki szybkiej łączności bezprzewodowej Wi-Fi i Bluetooth 5.0 Zebra TC8300 odbiera i przesyła dane, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Opcjonalne wersje do wyboru: Zebra oferuje TC8300 w wariantach: do skanowania z bliskiej odległości od 15 cm i do skanowania z odległości 60 cm. Użytkownik ma również do wyboru silniki skanujące: komputer mobilny TC8300 jest dostępny ze skanerem 1D (SE965), wielokierunkowym standardowym lub średniego zasięgu imagerem 1D/2D (SE5850 ER), imagerem 1D/2D o rozszerzonym zasięgu (SE4850 DP) lub z imagerem do bezpośredniego znakowania części (DPM) (SE5750 DP).LCD 4'' ze szkłem Corning Gorilla Glass i jasnością 400 nitów (obsługiwany również w rękawiczkach i z rysikiem)
- Android z trybem Zebra Restricted Mode do monitorowania GMS i usług dodatkowych
- Skaner kodów 2D standard range, SE4770
- Certyfikat IP65; odporność na uderzenia z wysokości 1,8 m (MIL-STD-810G)
- Bateria PowerPrecision o pojemności 7000 mAh (z możliwością wymiany podczas pracy)
- Ośmiordzeniowy procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM i 34 GB flash; Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac),
Bezpieczeństwo produktu
Producent: Zebra Technologies
Podmiot odpowiedzialny w UE:
Dane producenta lub importera dostępne na żądanie.
Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
Nieprawidłowe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia.
Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.
Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac) |
| Technologia odczytu | imager 2D standard range, SE4770 |
| Obsługiwane kody kreskowe | standardowe kody 1D oraz 2D |
| Ilość pamięci RAM | 4GB |
| Ilość pamięci FLASH | 32GB |
| Kamera | Nie |
| Procesor | Qualcomm Octa Core, 2.2GHz |
| System operacyjny | Android 8.1 Oreo |
| Klawiatura | ekranowa |
| Typ, rozdzielczość matrycy | LCD 4 ze szkłem Corning Gorilla Glass i jasnością 400 nitów, 800x480 pix |
| Przekątna matrycy [cale] | 4 |
| Panel dotykowy | TAK |
| Dostępne interfejsy | USB |
| Rodzaj baterii | 7000mAh |
| W zestawie | Terminal, bateria (bez kabla, bez bazy do terminala) |
| Uchwyt do terminala | Nie |
| Norma szczelności | IP65 |
| Bezpieczny upadek na twardą pow. [m] | 1.8 |
| Temperatura pracy | -20° C - 50° C |
| Temperatura składowania | -40° C - 70° C |
| Wilgotność otoczenia | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 233 mm L x 76 mm W x 64 mm D |
| Gwarancja producenta [msc] | 12 |